وب سایت دبیرخانه هیت عالی نظارت بر سازمانهای صنفی

پرینت

برگزاری دومین جشنواره ملی«وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی،‌ معدنی و تجاری»

دومین دوره جشنواره وب و کسب و کار بنگاههای صنعتی ،معدنی و تجاری با مشارکت مراجع سیاستگذار مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و فضای کسب و کار برگزار میگردد. افتتاحیه جشنواره و آغاز ثبت نام متقاضیان در پایان تیرماه سال جاری و در محل پاویون وزارت صنعت در سالن دولت الکترونیک بیست و سومین نمایشگاه (الکامپ 96) برگزار خواهد شد.علاقمندان جهت کسب اطلاعات می توانند به پرتال جشنواره به نشانی http://webfestival.mimt.gov.ir مراجعه نمایند.

به گزارش دبیرخانه جشنواره؛ « فرزاد اسماعیل‌زاده»؛ دبیر جشنواره و مدیر کل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات در اولین جلسه شورای سیاستگذاری دومین دوره جشنواره که با حضور نمایندگان معاونت های تخصصی، سازمانهای تابعه و وابسته وزارت صمت و نمایندگان وزارت ارتباطات و بخش خصوص برگزار شد، مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره را معطوف نمودن توجه مدیران ارشد و فناوری اطلاعات در بنگاههای صنعتی، معدنی و تجاری کشور به وضعیت پورتال و وب سایت بنگاه تحت مسئولیت آنها، از نظر دارابودن شرایط و قابلیتهای لازم برای پیشبرد اهداف کسب و کار بنگاه در فضای مجازی، به ویژه در عرصه تعاملات بین المللی و نیز ایجاد انگیزه برای این واحدها به سوی برنامه های توسعه کمی و کیفی در این زمینه دانست.

در ادامه این جلسه؛ ضمن تقدیر از مشارکت ارکان شورای سیاستگذاری دوره نخست جشنواره، گزارشی از روند برگزاری دوره نخست ارائه گردید و بر لزوم مشارکت و حمایت تمامی ارکان شورا در دوره دوم جشنواره تاکید شد.

همچنین در این نشست؛ دکتر قبادیان، معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت که ریاست شورای سیاستگذاری دومین دوره جشنواره را نیز بر عهده دارد، ضمن اشاره به جایگاه فناوری اطلاعات در دنیای امروز و توجه ویژه بنگاههای تولیدی به این حوزه، بر لزوم ادامه دار بودن جشنواره به عنوان یک فعالیت فرهنگ ساز و ریشه ای و تعریف شاخص های ارزیابی با نگاه به آینده تکنولوژی در حوزه فناوری اطلاعات تاکید نمود.

در ادامه نشست، هریک از نمایندگان دستگاهها و مدعوین، ضمن بیان نقطه نظرات خود در خصوص حمایت از شرکت کنندگان در جشنواره و تعریف برنامه های حمایتی به منظور مشارکت حداکثری و ایجاد جنبش فزاینده در این حوزه، نقطه نظرات خود را طرح نمودند.

لازم به ذکر است: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، مراسم افتتاحیه جشنواره و آغاز ثبت نام از متقاضیان جهت حضور در دومین دوره جشنواره،  در پایان تیرماه سال جاری و در محل پاویون وزارت صنعت در سالن دولت الکترونیک بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک و  کامپیوتر (الکامپ 96) برگزار خواهد شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از برنامه زمانی و فرایندهای جشنواره، می توانند به پرتال رسمی جشنواره به نشانی http://webfestival.mimt.gov.ir مراجعه نمایند.