وب سایت دبیرخانه هیت عالی نظارت بر سازمانهای صنفی

پرینت

عرضه مستقیم پوشاک مدارس و نوشت افزار در آستانه سال تحصیلی در حمایت از تولیدات داخلی گیلان

به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، علی منتظری از برپایی نمایشگاه پاییزه عرضه مستقیم پوشاک و لوازم التحریر همزمان با ایام بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید
به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، علی منتظری از برپایی نمایشگاه پاییزه عرضه مستقیم پوشاک و لوازم التحریر همزمان با ایام بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: بستر های لازم جهت تامین و عرضه لوازم تحریر با قیمت مناسب در آستانه سال تحصیلی جدید مهیا شده است.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت تصریح کرد: در شهر رشت و بعضا شهرستان های بزرگ استان نسبت به برپایی نمایشگاه پاییزه پوشاک و لوازم التحریر در نیمه دوم شهریور برای سهولت دسترسی شهروندان به مایحتاج مورد نیاز شان اقدامات و تمهیدات ویژه ای  با نظارت بر کیفیت و قیمت صورت گرفته است.
وی اضافه نمود؛ در شهر رشت مجوز برپایی نمایشگاه پاییزه جهت عرضه مستقیم انواع نوشت افزار و پوشاک صادر شده است که از تاریخ 17 شهریور لغایت 27 شهریور به مدت 11 روز در محل نمایشگاه بین المللی شهر رشت با حضور بیش از 200 غرفه دایر خواهد شد.
منتظری انواع کیف و کفش، لوازم التحریر، روپوش مدارس، مواد غذایی و پروتئینی را از جمله اقلام مورد عرضه در این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: شهروندان می توانند اقلام مورد نیاز خود را با کیفیت مطلوب، به قیمت مناسب و با تخفیف 10 تا 30 درصدی به سهولت از نمایشگاه خریداری نمایند.
وی همچنین از عرضه محصولات و تولیدات صنعتی و تولیدی کارخانجات استان به منظور حمایت از تولیدکنندگان گیلانی در نمایشگاه پاییزه رشت گفت و تاکید کرد: شهروندان عزیز جهت حفظ اشتغال و پویایی اقتصاد داخلی از محصولات مرغوبی که در استان و کشور تولید می شود، استفاده نمایند.
ایشان از وجود بیش از 10 کارخانه فعال صنعتی با برندهای مطرح در گیلان خبر داد و اضافه نمود: خرید هر محصول داخلی می تواند باعث ایجاد انگیزش برای توسعه اشتغال و چرخش اقتصادی مناسب در استان و در نهایت در سطح ملی می شود.
علی منتظری در پایان یاد آور شد اکیپ های بازرسی و نظارت این سازمان در این ایام با حساسیت بیشتری با هر گونه تخلف در بازار به شدت برخورد خواهند نمود و شهروندان نیز در صورت مشاهده تخلف در بازار مورد را به سامانه 124 اطلاع دهند تا به سرعت پیگیری و برخورد گردد.
لازم بذکر است نمایشگاه پاییزه شهر رشت از ساعت 10 صبح تا 10 شب پذیرای شهروندان است.
اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram
کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.
مجری طرح: پورتال سامان